• GYMNASTICKÁ SÚŤAŽ

• V nedeľu 28. apríla 2019 sa konala v telocvični vo Vyšnom Kelčove súťaž v športovej gymnastike „Kelčovský  dvojboj“, ktorej sa zúčastnili aj naše žiačky: Veronika Ďurkechová, Nicol Mikušíková, Natália Laurenčíková, Lucia Košútová, Soňa Vicianová, Simona Kalásová, Barbora Bulandová, Liana Lovíšková, Alexandra Germanová, Tereza Bulandová a zo ZŠ Pov. Teplá Sofia Starychová. Spomedzi množstva súťažiacich a vo veľkej konkurencii nás najviac potešila Veronika Ďurkechová, ktorá sa umiestnila na peknom 6. mieste, Simonka Kalásová na 8. mieste a Saška Germanová na 10. mieste.

Gratulujeme.

• Florbalový turnaj

• Naši mladí florbalisti odohrali svoj posledný oficiálny turnaj sezóny. Predviedli veľmi pekné individuálne akcie, hrali fair play a bojovali zo všetkých síl. Ako ocenenie svojej snahy dostali účastnícke medaily, ktoré im budú pripomínať ich prvú florbalovú sezónu. S medailami sme si odniesli aj účastnícky pohár, spomienky a cenné skúsenosti do ďalšej športovej činnosti. Všetkým, ktorí sa zúčastnili na turnajoch ako hráči a ako rodičia, by som rád poďakoval. Marek Krátky

• Gymnastická súťaž v športovom klube Haklin

• Športový klub Haklin so zameraním na gymnastiku usporiadal v pondelok 15.4.2019 súžaž v gymnastike. Všetci súťažiaci cvičili akrobaciu, dievčatá pridali cvičenie na lavičke a chlapci preskok.

Absolútnou víťazkou sa stala Sofia Starychová zo ZŠ Považská Teplá.

Medzi dievčatami zahviezdila Veronika Ďurkechová, ktorá sa umiestnila na 1. mieste, 2. miesto si vybojovala  Barborka Fapšová a 3. miesto si zaslúžila Simonka Kalásová. V mladšej druhej kategórii uspeli: na 1. mieste Sofia Starychová, 2. miesto Soňa Vicianová, 3. miesto Petra Čemešová. V kategórii 5.-6. ročník bola najúspešnejšia Sarah Haviarová, 2. miesto Karolínka Karásková, 3. miesto Hanka Brosová. Z chlapcov sa stal víťazom Dominik Bros a na 2. mieste sa umiestnil Patrik Jurkovič.

Za najlepší pokrok boli ocenené Peťka Čierniková, Janka Balážiková a Alžbetka Baranovičová.