Žiaci 4.ročníka dnes odštartovali svoje dobrodružstvo v škole v prírode na Duchonke v Penzión Slniečko. Cesta autobusom ubehla rýchlo a o dobrú náladu nebola núdza. Po príchode nás privítalo príjemné prostredie obklopené prírodou, kde budeme najbližšie dni objavovať, hrať sa a zažívať veľa nových dobrodružstiev.
Po príchode sme sa ubytovali, oboznámili sa s programom a pomaly si začíname užívať spoločné chvíle mimo školských lavíc. Aj keď je za oknami zatiaľ zamračené počasie, dobrá nálada nám určite nechýba.
Toto je len začiatok našich spoločných zážitkov a už teraz sa tešíme na všetko, čo nás počas školy v prírode čaká! 🌲🏕️😊
Triedni učitelia 4.ročníka
