Na našej škole sa už stalo milou tradíciou, že zástupcovia školského parlamentu spolu so svojimi kamarátmi pripravia pre svojich učiteľov sladké prekvapenie v podobe muffinov ako poďakovanie za ich prácu. Muffiny pečú podľa vlastných receptov, čím zároveň ukazujú svoju šikovnosť, kreativitu a kulinárske zručnosti.
Pri príležitosti Dňa učiteľov ich rozdali všetkým učiteľkám a učiteľom, ako aj vychovávateľkám a asistentkám. Týmto gestom chceli vyjadriť svoju vďaku za ich trpezlivosť, podporu a každodennú obetavú prácu.
Ďakujeme všetkým žiakom zapojeným do tejto krásnej iniciatívy!Mgr. Mikušová
