• Deň rodiny 27.5.2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň rodiny 27.5.2023.

Aj tento školský rok sa uskutočnil jeden z najnáročnejších, ale zároveň jeden z najkrajších dní v školskom roku. Deň rodiny. Už od piatka 26.5. sa školský dvor začal meniť na jedno veľké ihrisko a stanový tábor. Rodičia sa so svojimi deťmi  zabávali, súťažili, opekali do neskorých nočných hodín. Náladu prišiel spríjemniť aj FS Bystričan V sobotu sa návštevníci mohli tešiť na bohatý program. Súťažilo sa na mnohých stanovištiach, tvorilo sa v dielničkách, na pódiu vystupovali naše domáce talenty, ale i hostia. Kto prišiel si mohol zakúpiť  suvenír, či vyhrať atraktívne ceny v tombole. Na svoje si prišli  milovníci dobrého gulášu, palaciniek hot-dogu, kebabu a iných dobrôt. Opäť to dopadlo na Jednotke na jednotku. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Ďakujeme všetkým organizátorom, sponzorom a návštevníkom za skvelú atmosféru a príjemne strávený deň venovaný RODINE.

• Víťazstvo v krajskom kole G4

• Gymnastky z našej školy zvíťazili v oboch vekových kategóriach na krajskom kole v Gymnastickom štvorboji.

O víťazstvo v kategórii A sa zaslúžili - Nina Germanová, Karin Bartovičová, Lucia Tabačárová, Paulína Výbošťoková (4.A) a Darina Hederová (2.A).

V kategórii B zvíťazili - Petra Čemešová, Simona Kalásová, Barbora Bulandová (7.A), Mariia Nikolenko, Karolína Kršiaková (5.A).

Úspech dievčat je výnimočný - prvýkrát v histórii školy zvíťazili  na krajskom kole G4.

Kategória B nie je postupová, ale gymnastky kategórie A postupujú na MSR, ktoré je plánované 13.-14.6.2023 v Šamoríne.

Gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a športového klubu.

Držíme palce na MSR.

• GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ 1. miesto

• 11.5.2023 našu školu úspešne reprezentovali žiačky v Dubnici nad Váhom v regionálnom kole v gymnastickom štvorboji.

Gymnastky nám urobili obrovskú radosť -zvíťazili obe kategórie a postupujú do krajského kola.

Gratulujeme.

Reprezentovali - Darinka Hederová, Paulínka Výbošťoková, Ninka Germanová, Klárka Čupková, Lucka Tabačárová, Karolínka Kršiaková, Maša Nikolenko, Barborka Bulandová, Simonka Kalásová, Peťka Čemešová.

• ATLETIKA 10.5.2023

• Družstvo chlapcov získalo 2. miesto a družstvo dievčat sa umiestnilo na 3. mieste.

Peťka Čemešová získala v behu na 60 m aj v skoku do výšky 1. miesto

Z chlapcov sa individuálne presadil Dominik Bros, ktorý získal 2. miesto v skoku do výšky a 3. miesto v skoku do diaľky a Matúš Dratnal bol úspešný v behu na 800 m, získal 3. miesto.

Školu reprezentovali: Petra Čemešová, Laura Čierniková, Alica Tordová, Simona Kalásová, Natália Ema Laurenčíková, Michaela Šefarová, Peter Kubík, Kristián Škulec, Dominik Bros, Martin Podolan, Matúš Dratnal.

• Základná škola
        • +421/424261757, +421911 018 808 - riaditeľka školy Mgr. Zuzana Slaninková +421/424321297, +421914 223 223 - ekonómka školy +421/424363074 školská jedáleň - Ing. Zuzana Váchalíková +421 948 031 896 - zástupkyňa riaditeľky školy pre I. stupeň, ŠKD - Mgr. Monika Mitašíková +421907785586 - zástupkyňa pre II. stupeň - Mgr. Andrea Toporová